marketing internetowy dla malych firm

marketing internetowy dla malych firm

Drzewo genealogiczne – Organizowanie swojej genealogii Szczegóły w 4 Spoiwa

Badania genealogiczne i budując swoje drzewo genealogiczne jest bardzo ekscytujące, jak znaleźć dowody na swoje wielkie, pradziadków i wiele więcej! Ale wszystkie te kawałki papieru, wszystkie te historie i notatki – w jaki sposób można zachować je zorganizowane, dzięki czemu można je znaleźć? Oto prosta wskazówka dla początkujących, aby pomóc utrzymać przed przytłoczony stosy papierów i różnych dokumentów.

Jak patrzysz na wykresie rodowód – wykres goły swoich bezpośrednich przodków – widać nazwy i dane waszych czterech dziadków. Podczas badania, aby uzyskać więcej informacji, wszystkie te szczegóły będą pasować do jednej z tych czterech linii opadania. Można w końcu mają ponad 8000 osób w drzewie genealogicznym, ale wszystkie te przodkowie pochodzą z tych czterech linii swoich dziadków. Bardzo przydatny do celów organizacyjnych.

Krok 1:

Znajdź sobie cztery spoiwa 3-ring w lokalnym sklepie papeterii lub w biurze, w 4 różnych kolorach. Użyj jednego koloru dla każdego ze swoich dziadków. Jeśli dopiero początek, „pierścień 2 jest dobry rozmiar. Kiedy jesteś w sklepie, sprawdź swoje dostawy przegródkami, bezkwasowy papier, bezkwasowy pióra atramentu i przezroczyste kieszenie pełnowymiarowe. Kieszenie będzie posiadać dokumenty, notatki i inne przedmioty badawczych, w tym kopie fotografii. Możesz chcieć mieć jeden lub więcej wysokiej jakości albumów swoim „rodzinnym albumie drzewo zdjęcie” fotografii lub do scrapbookingu historię swoich przodków. Podstawy Jednakże są to spoiwa 4 z wieloma przegrodami i kieszeni, plus papieru kwasów.

Krok 2:

Wytwórnia każdy wiążący jednoznacznie z nazwiskiem rodziny jednego z 4 linii. Dla przykładu, nazwiska dziadków są: Gillespie, Bunn, Terwilliger, Kuhn. Na wewnętrznej stronie okładki spoiwa, połóż Drzewo rodowe, podkreślając, że rodziny.

– autor artykułu