marketing internetowy ewa frackiewicz

marketing internetowy ewa frackiewicz

Może chcesz zachować źródeł pierwotnych oddzielić od źródeł wtórnych, które zależy wyłącznie od Ciebie. Źródła pierwotne są te dokumenty, które są wypełnione lub wytwarzanych w czasie zdarzenia, na przykład: akty urodzenia są głównym źródłem data urodzenia, miejsce urodzenia, imię i nazwisko dziecka, imiona rodziców, miejsce zamieszkania rodziców w momencie narodzin. Źródła wtórne, na przykład datę urodzenia na rejestrację śmierci, nie może być uznane za prawidłowe, ponieważ to zależy od wiedzy osoby wypełniającej w szczegółach. Spisu jest bardzo powszechnie spotykane źródła wtórnego. Pomocny, i może obsługiwać kawałek informacji pozwalającego stwierdzić dokładności (lub nie) tych informacji. Źródła są oddzielne i ważnym tematem dyskusji, które będziemy zostawić na inny artykuł.

Etap 6:

Wreszcie, może chcesz mieć swoje badania lista rzeczy do zrobienia w tylnej części każdego spoiwa. Inni wolą korzystać z folderu plików na listach Badawczych dla każdej rodziny, lub dla każdego regionu kraju. Aby być najbardziej przydatne, trzeba mieć sposób, aby zachować swoje przyszłe badania bardzo łatwo dostępne, zorganizowane i szczegółowe. Zdecyduj się na systemie teraz, i zobaczyć jak to jest przydatne dla Ciebie. Zawsze możesz zmienić swoje przedmioty Badania w przyszłości.

I ostatnia rada:

Czy masz zbyt wiele małych fragmentów notatek i po jego otoczenie komputerze lub na całym swoim biurku? Zorganizować je w liniach rodzinnych i odcinkowych tych wszystkich związanych z kawałka papieru, na przykład, 6-8 na stronie. Plik, który papier albo we właściwym spoiwem rodziny lub w folderze badawczego. W końcu ominąć sprawdzanie informacji lub wpisując go do drzewa, przejechać się notatkę z jasnym czerwonym znacznikiem. Gdy wszyscy są wykreślone, wyciągnąć z tego arkusza i odrzuć od siebie!

Organizując swoje informacje do swoich czterech linii przodków, będziesz zbawiony od tych przytłaczających stosy bitów i kawałków utraty danych na biurku, na otwartych polach, a na podłodze! Korzystaj ze swoich badań!

– autor artykułu