marketing internetowy frackiewicz

Myśląc o zakupie używanego bieżni – Oszalałeś Nie dokonuj tych 5 głupich błędów

Pierwsze rzeczy pierwsze, decyduje, czy bieżnia jest dla ciebie. Przed zainwestować kilka tysięcy dolarów na bieżni tylko na to, aby w końcu jest wieszak, masz kilka rzeczy do rozważenia. Mając tak wiele osób kupując sprzęt do ćwiczeń, że nie wolno używać, rynek jest pełen używane sprzęt do ćwiczeń w doskonałym stanie, a niektóre w nie tak doskonałym stanie . Będziemy rozwiązać ten w kolejnych akapitach. Od czego zacząć? Spróbuj sprawdzić lokalną gazetę dla osób sprzedających swoje wyposażenie, sprzedaży stoczni i sprzedaży nieruchomości. Można również znaleźć prawdziwe okazje pośrednictwem źródeł online, takich jak ogłoszeniach internetowych i eBay. Wiele obszarów mają również drugą sklepów sportowych towarów używanych, że sprzedaż używanego sprzętu fitness. Dlaczego nie płacić im wizytę i zobaczyć, co mają do zaoferowania? Oszczędności mogą być znaczące.

Oto kilka świetnych powodów, aby kupić bieżnię:

1. bieżnia pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Można ustawić harmonogram treningu i nie trzeba się martwić o dotarcie do siłowni na tyle wcześnie, aby znaleźć otwartą maszynę, twój jest zawsze dostępna.

2. Żadnych wymówek, to w domu, wysiąść swój tyłek i używać go.

3. Bieżnia stworzy możliwości dla swoich dzieci, aby być obecny podczas ćwiczeń. Twój syn lub córka może pracować na zadanie domowe lub kolorowanka i nie ma przedszkola lub opiekunki martwić.

4. Żadnych opłat siłownię. Inwestowanie w bieżni w domu oznacza nie więcej wydając $ 25 do $ 30 a miesiąc na siłowni członkostwa tylko do korzystania z ich urządzeń. Lub nawet najgorsze wydatki te pieniądze co miesiąc, a nie dzieje.

First things first: Bieżnia Historia 101

Wierzcie lub nie, bieżnie nie zawsze były przeznaczone do użytku przez człowieka.

– autor artykułu